Eplet Skrevet 17. desember 2013 Skrevet 17. desember 2013 Fant ut at jeg bruker ca kr 2700. Sannsynligvis er det litt mer medregnet proteinpulver, BCAA etc. Er i en bulkingperiode hvor jeg ønsker å gå opp i vekt, så er naturlig at det blir mer mat nå enn f.eks. når jeg kun skal opprettholde/deffe. Samtidig har jeg kun småinntekter og må passe på at det ikke går over grensen. Er 24 år gammel enslig, mannlig student. Hvor mye bruker dere sånn ca? Setter opp budsjett, så er interessert i hva treningsglade medmennesker bruker. Siter
sakariassen Skrevet 17. desember 2013 Skrevet 17. desember 2013 er 16 år og bruker minst 1000 i mnd på mat, dyrt å spise sunt Siter
Eplet Skrevet 17. desember 2013 Forfatter Skrevet 17. desember 2013 "sakariassen skrev: er 16 år og bruker minst 1000 i mnd på mat, dyrt å spise sunt Har du foreldre som spanderer siden du er såpass ung? cesardo 1 Siter
02-snapper Skrevet 17. desember 2013 Skrevet 17. desember 2013 Brukte pokker meg 500 bare på en liten handel i går fordi jeg ikke fulgte med på prisen...BLA: 43 kroner for 92g kanatereller (!!!!), nesten 80 kr for 4 fiskekaker, og 36 kr for EN blomkål, 19 kr per skyr naturell (og dem ble det mange av)...lenge til neste gang jeg handler på spar...!!!! handler fint billig, men siden jeg har god råd for tiden er jeg ikke fult så påpasselig som jeg burde være! Siter
lhegdal Skrevet 17. desember 2013 Skrevet 17. desember 2013 Mat og drikke, hjemme og ute, et sted mellom 4 og 8 tusen, avhengig av valgte råvarer og mengde alkohol. Det siste har det blitt betraktelig mindre av i det siste. Siter
Lisa Skrevet 17. desember 2013 Skrevet 17. desember 2013 Jeg og samboeren min bruker til sammen 6800. Siter
Eplet Skrevet 17. desember 2013 Forfatter Skrevet 17. desember 2013 "lhegdal skrev: Mat og drikke, hjemme og ute, et sted mellom 4 og 8 tusen, avhengig av valgte råvarer og mengde alkohol. Det siste har det blitt betraktelig mindre av i det siste. For deg alene, eller har du partner/kjæreste? Siter
RobbieLad Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 http://forum.fitnessbloggen.no/threads/hvor-mye-penger-bruker-dere-p%C3%A5-kosthold-i-m%C3%A5neden.2848/ Siter
lhegdal Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 "Eplet skrev: For deg alene, eller har du partner/kjæreste? For meg alene Siter
Aequitas Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 VI har generelt sett et husholdningsbudsjett på 6500 kr i måneden. Det er alt fra mat og drikke til do-papir og diesel- to voksne og to barn, samt en hund og en katt. Vi holdt oss til 4500 tidligere, men jeg tok en sjefsavgjørelse og kuttet ut andre ting, slik at vi kunne unne oss litt mer i helgene. Her er det multitasking og planlegging inni bildet, altså Siter
Janne Bø Løtvedt Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 For meg og samboer blir det ca 4-5000kr i måneden. Det inkluderer vakemidler, dopapir osv også da Siter
Bjørnar Granhus Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 går sikkert med 4000-5000kr mnd medregnet kosttilskudd Siter
Ojive Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 Under 2000kr i mnd, for meg alene, kun mat/melk. Kjøper alltid mat for en uke, lager mat for 3-4 dager fremover (så slipper jeg å bruke tid på det når jeg kommer hjem). Kosttilskudd? Whey-100, 3kg bøtte varer en stund: 1-2 mnd? aner ikke. Det lønner seg å være kostholdnazi Saken var annerledes når "vi" var to, dog. Da sklei det heeeeeeeeeeeeelt ut. Siter
SterkBalanse Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 Jeg bruker ihvertfall 4000 kr alene. Siter
Sondre Aalbotsjord Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 bruker vel 600kr+ på sjokolademelk. Er nok det eneste jeg bruker på meg selv. slettet, poyekhali, malenesofie og 1 annen 4 Siter
WebPT Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 4000+- bare på ren mat ikke inkludert drikke eller ute spising. Det er dyrt å bygge muskler... Siter
Indiska Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 Jeg og samboeren ligger på rundt 5000, og det inkluderer alt fra redbull, tannkrem og kreatin til kokt skinke og brokkoli. Siter
AuroraMarie Skrevet 18. desember 2013 Skrevet 18. desember 2013 Jeg vet jeg lett kan ligge på 1400 kr i mnd, med proteinrikt kosthold (!).Blir fort 2000-2500 dog. Har en vane med å bruke penger på masse dyr mat som kyllingfilet eller salat i kantina hver dag i begynnelsen + muligens festing og dyr mat, og så lever superbillig og strikt for 300 kroner uka den siste perioden før stipend.. Da kjøper jeg frossen kylling og frosne grønnsaker + brødskive til skolemat. Siter
ThomasS Skrevet 19. desember 2013 Skrevet 19. desember 2013 På matbutikken bruker jeg vel 3000 på kylling og frossenpizza alene. Litt usikker på om jeg tuller eller ikke. Fra spøk til atomvåpen, så går det nok ca 3000 på matbutikken i måneden, uten å kjøpe noe "fancy" mat. Dette er også kun mat, ikke juice, melk, o.l. Medregnet kosttilskudd vil det bli litt mer. WebPT og miaheart 2 Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.