poyekhali Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "JMossige skrev: Hvor kjøper dere flytende magnesium? Kappi.no, gymgrossisten.no osv. Aner ikke hvor du får kjøpt over disk. JMSGE 1 Siter
Infa Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "Yolo McSwag skrev: Fordi SS er for femier, ekte mannfolk trener Sheiko, Westside eller Conjugate. Neida. Fant denne på t-nation angående SS. i lol'd. "Well since the overall volume of the rest of the program is so high, trying to do more than one set of 5 could kill your recovery very quickly. Doing the one set should keep you in the deadlfit groove and not over-tax your recovery abilities." Ty Siter
FatUnicorn Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "JMossige skrev: Hvor kjøper dere flytende magnesium? Kjøpte på XXL ved klatreseksjonen Siter
JMSGE Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "PhoenixCircle skrev: Kjøpte på XXL ved klatreseksjonen Takker Hvor mye ga du? Siter
Eminator Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "JMossige skrev: Takker Hvor mye ga du? http://www.xxl.no/Root/Trening-%26-Helse/Kosthold/Under-trening/multipower-Multipower-Magnesium-Liquid-7x25-ml/p/1066353_1_Style Siter
Eminator Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "JMossige skrev: Mente til grep var det eg trodde eg fant i farta JMSGE 1 Siter
FatUnicorn Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "JMossige skrev: Takker Hvor mye ga du? Trooooor jeg betalte 119kr ThereseHag 1 Siter
JMSGE Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "PhoenixCircle skrev: Trooooor jeg betalte 119kr Fin pris, tar en tur til XXL imorgen. Takk igjen ThereseHag og FatUnicorn 2 Siter
nyttliv89 Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 Hvor mange penger bruker dere på mat i måneden? Jeg skjønner ikke hvordan folk har penger til så mye sunn mat, så mange tilskudd, bestillinger fra iHerb og proteinpulver... Hvordan klarer dere det? Siter
nyttliv89 Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 Bruker dere som har store bryster to trenings-BHer på trening oppå hverandre? Jeg har veldig store bryster og har et stort problem med dette... Siter
FatUnicorn Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "nyttliv89 skrev: Hvor mange penger bruker dere på mat i måneden? Jeg skjønner ikke hvordan folk har penger til så mye sunn mat, så mange tilskudd, bestillinger fra iHerb og proteinpulver... Hvordan klarer dere det? Planlegging. Men tror nok ikke at "sunn" mat er noe særlig dyrere enn annen mat. Jeg opplever diettperioder som billigere enn når jeg spiser "vanlig" mat. "nyttliv89 skrev: Bruker dere som har store bryster to trenings-BHer på trening oppå hverandre? Jeg har veldig store bryster og har et stort problem med dette... Nope, bruker kun en. Anbefaler Change sin sportsbh - den sitter som en tvangstrøye på meg, og jeg har ikke akkurat små pupper. nyttliv89 1 Siter
TheThomas Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "Stine1986 skrev: Nå vet jeg ikke hvordan ditt husholdningsbudsjett er, men jeg handler alltid stort. Altså mengder når det er billig noe sted. Og proteinpulver er billige proteiner.. ikke drikker jeg alkohold, røyker ikke, drar ikke på byen, så derfor har jeg råd til ordentlig bra mat:) Hver dag:) Pretty much this, kjøper ikke unødvendig skvip, røyker ikke, drikker ikke, lager maten fra bunnen av istedet for å spise ferdigprodukter som smaker papp. Bedre mat, og det jeg spiser av sunn mat fører til ett lavere budsjett enn det jeg hadde i perioder hvor jeg spiste usunt. nyttliv89 1 Siter
Roger86 Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 "nyttliv89 skrev: Hvor mange penger bruker dere på mat i måneden? Jeg skjønner ikke hvordan folk har penger til så mye sunn mat, så mange tilskudd, bestillinger fra iHerb og proteinpulver... Hvordan klarer dere det? Jeg kjøper hovedsaklig first price og andre billigmerker når det kommer til kjøtt. "Ren" mat er egentlig ikke så dyrt synes jeg. Bruker ca 2500-3000 per mnd, og det inkluderer proteinpulver, d-vitamin, omega 3, upasteurisert ost, upasteurisert smør og surdeigs brød. nyttliv89 1 Siter
Valan Skrevet 18. februar 2014 Skrevet 18. februar 2014 Kjøp mat på Rema 1000. nyttliv89, Gamla og Ojive 3 Siter
Aurelius Skrevet 19. februar 2014 Skrevet 19. februar 2014 "Roger86 skrev: Jeg kjøper hovedsaklig first price og andre billigmerker når det kommer til kjøtt. "Ren" mat er egentlig ikke så dyrt synes jeg. Bruker ca 2500-3000 per mnd, og det inkluderer proteinpulver, d-vitamin, omega 3, upasteurisert ost, upasteurisert smør og surdeigs brød. Hvis du liker surdeigsbrød (og hvem gjør ikke det? <3), prøv å lage din egen! tar noen dager, men du sparer veldig mye penger på bakeribrød og får lekt masse med maten! Roger86 og nyttliv89 2 Siter
Aurelius Skrevet 19. februar 2014 Skrevet 19. februar 2014 "Infa skrev: Hvorfor tar man bare 1*5 markløft på SS? Fordi SSmarkløft blir så tungt så fort at du ikke kan kjøre YOLO-mark og forvente å klare å hente deg inn i tide til å løfte mer to dager senere. Addict 1 Siter
AaAaAa Skrevet 19. februar 2014 Skrevet 19. februar 2014 "nyttliv89 skrev: Hvor mange penger bruker dere på mat i måneden? Jeg skjønner ikke hvordan folk har penger til så mye sunn mat, så mange tilskudd, bestillinger fra iHerb og proteinpulver... Hvordan klarer dere det? Hos meg er vi to, og jeg bruker ca 4500 kr i mnd på alt som handles i matbutikken. Altså er det inkludert andre ting enn hva vi spiser. Jeg tar det jeg vil ha og ikke bestandig det billigste produktet. Jeg kjøper ikke fryste produkter somregel, og lager alt fra bunnen av. Handler også på Rema1000 Kosttilskudd og proteinpulver kjøper jeg somregel stort, og derfor billigere. Det hender jeg tar turen over grensa og kjøper det der også. Har ikke regnet på det, men tror jeg kommer på under 500 kr i mnd Jeg handler ikke så mye hos iHerb da.. Kanskje to pakker i mnd til under 200kr pr stk. Siden jeg er student har jeg ikke mest å rutte med, men det handler jo om prioriteringer nyttliv89 1 Siter
-Fredrik Skrevet 19. februar 2014 Skrevet 19. februar 2014 "nyttliv89 skrev: Hvor mange penger bruker dere på mat i måneden? Jeg skjønner ikke hvordan folk har penger til så mye sunn mat, så mange tilskudd, bestillinger fra iHerb og proteinpulver... Hvordan klarer dere det? Rema1000 og fast jobb, pretty much Aurelius, Ojive og Splae 3 Siter
Stephanie F Skrevet 19. februar 2014 Skrevet 19. februar 2014 Mat > alkohol, taxi, klær, kino, osv Ojive og nyttliv89 2 Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.