Gå til innhold

ErikH

Medlemmer
  • Innlegg

    1 628
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

ErikH sine prestasjoner

Fitnessblogger

Fitnessblogger (4/6)

3,9k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Selvfølgelig er de legalisert, regulert under legemiddelloven.
  2. Hva vet du om deres treningserfaring og hva de gjør du ikke er på gymmet? Bare fordi de er større enn deg betyr ikke det at de bruker noe.
  3. Nettopp, så påstandene lenger opp her om lovene politikerne setter skal politiet følge opp uten rom for prioritering er feil. Politiet kan prioritere vekk doping/narkotika, men gjør det ikke. Uten alle narkotikasakene (nesten 50 000 i fjor) ville oppklaringsprosenten til politiet vært et sorgens kapittel.
  4. Det samme er drikking på offentlig sted, men du ser ikke veldig mange blir tatt for å drikke i parker på sommeren osv.
  5. http://www.bodyrecomposition.com/fat-loss/is-fat-preferred-fuel-source-body-qa.html
  6. Tror ikke du kan velge fengsel sånn uten videre heller? Statens innkrevingssentral har veldig gode ordninger der du selv kan velge hvor mye du vil betale i mnd så tror du skal ha veldig dårlig råd for å "få lov" til å velge fengsel.
  7. Og du mener at dette ikke er tilfelle på styrkeløftplattformen? (Skal IKKE ta den diskusjonen altså) Poenget mitt er at du må konkurrere for din egen del og det å vite at du har gjort den beste jobben du kunne. Jeg skjønner at det kanskje er annerledes for de som stiller kun for å vinne. Da jeg stod på scenen visste jeg at jeg konkurerte mot mange folk som ikke var reine, men who cares? Mitt mål var å komme meg på scenen og gjøre det så godt jeg kunne og så lenge jeg kan være stolt at min egen prestasjon er det det som teller!
  8. I mine øyne er det fullt mulig for både gutter og jenter å hevde seg rent i fitness-klassene!
  9. Har pullups hver fjerde dag, så mandag og torsdag. Å ha høyere frekvens er absolutt mulig og man burde absolutt ha det om man vil bli god i pullups, men da er det viktig å variere mellom kroppsvekt, ekstra vekt og mengde. Jeg er rein nå og var rein da jeg stilte i AF i 2012
  10. denne (kan også gjøres i slynge) og en antirotasjonsøvelse. Ellers: baseøvelser!
  11. Folk som gjøre som de vil, men jeg kan ikke tenke på en eneste fordel med å ta bøy i smithmaskin kontra frivekter.
  12. Lær av Lone, men ikke finn på å gjør Edmund som kvartbøyer i smithmaskinen!
  13. Det varierer veldig, men 20+ er ålrait. De beste tar 30+
  14. Bruker ikke bcaa-tilskudd. http://suppversity.blogspot.ca/2014/01/study-says-bccas-dont-build-muscle-i.html http://bayesianbodybuilding.com/leucine-is-a-ccktease/?fb_action_ids=10151839327066791&fb_action_types=og.likes&fb_source=feed_opengraph&action_object_map={%2210151839327066791%22%3A542072405880532}&action_type_map={%2210151839327066791%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[] Drikk heller fun light om du vil ha vann med smak
  15. En neve/håndfull tilsvarer ca 30g og i cashewnøttverden er det 14g fett (177kcal)..
×
×
  • Opprett ny...