Gå til innhold

Hvordan holde formene, men bli fit?


L_I_S_A

Anbefalte innlegg

Muligens noen småteite spørsmål, men tar sjansen ;)

Hvordan beholde formene mine, men samtidig få lår og rumpe mer fit, samt stramme opp magen? Jeg er ca 70 kg, og vil stramme opp hele kroppen uten å miste kurvene jeg har naturlig. Har en bedre halvdel som er meget glad i litt fyldige meg, men for å føle meg mer vel ønsker jeg å gjøre noen endringer. Kan det være aktuelt å spise som vanlig, men samtidig trene? Jeg har det med å skeie ut med søtsaker innimellom og spiser ellers det meste uten å tenke så mye over det. Er 167 cm.

Håper på noen råd :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Kroppen din blir ikke forandret over èn dag, så du trenger ikke å være redd for at en dag du skal våkne opp å miste alle formene dine.

Begynn å tren styrke regelmessig, så vil du etter hvert merk at kroppen vil stramme opp og bli mer fit. Kosthold er også en viktig del av prosessen. Ta et steg om gangen! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...