Gå til innhold

Tacodish

Medlemmer
  • Innlegg

    69
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Tacodish sine prestasjoner

  1. Hei! Ser du trener mye, hvilken trening driver du med og hvor ofte trener du?

    Vis mer  
  2. Takker for to veldig hjelpsomme svar! Hva vil du si er fornuftig rep-range på rotatorcuff-øvelsene, larskr?
  3. Hei! Startet nylig opp med knebøyen igjen etter et lengre opphold grunnet plager med ryggen. Ryggen føles knall ut nå, men har fått et annet problem. Kjenner det strekker veldig i toppen av brystet/skuldre når jeg tar avløft. Jeg har nok ganske stram bryst-muskulatur, og har litt dårlig kroppsholdning på grunn av dette. Kjenner ikke så mye smerter under selve løftet, men det er når jeg setter vektene på plass igjen, og "strekket" i bryst og skuldre går tilbake at jeg får skikkelig verk i skuldrene som varer i noen sekunder etterpå. Holder tomlene bak stanga når jeg tar avløft, og albuene ned for å ha håndleddet i nøytral posisjon. Grepet mitt er vel middels bredt vil jeg si. Har slitt mye med skuldra tidligere. Trener jeg bryst eller skuldre i lav rep-range over lengre tid, eller feks har to bryst-økter i uken, så går det ikke lenge før jeg trenger en deload/treningspause. Tar gledelig imot tips til hva jeg kan gjøre med de fæle skuldrene mine. Syns det er litt kjedelig å måtte droppe knebøy på grunn av dette Takker for svar!
  4. Sinnsykt bra kropp du har der, frøken seibiff

    Vis mer  
  5. Kvalitets-profilbilde der frøken! ;P

    Vis mer  
    1. Athene

      Athene

      Hehe tusen takk:p Jeg har jo ikke noen imponerende muskler å ha bilde av, men ettersom jeg har ME har jeg noen veldig imponerenende soveferdigheter xD Å man skal jo spille på sine sterke sider har jeg hørt:p

    2. Tacodish

      Tacodish

      Haha, riktigriktig :)

  6. Bra at folk poster sin mening om de nettsidene som blir postet, er delvis enig i det som er sagt om iform. Synes allikevel ikke at det utelukkende er dårlige artikler som legges ut der - i tillegg har de intervjuer og videoer som er verdt å se, men innser at det kommer litt på siden av trådens tittel.
  7. Hadde vært kjekt å se hva slags nettsider folk henter kunnskapen sin fra Det er ikke alltid så lett å vite hva slags kilder man skal stole på, så oppretter denne tråden for at folk skal poste sider som de mener holder bra kvalitet på stoffet de publiserer. Det trenger ikke nødvendigvis være større nettsider, post gjerne blogger o.l. som dere mener har motiverende/lærerikt innhold. Noen av mine utvalgte: fitnessbloggen.no iform.no leangains.com simplyshredded.com bodybuilding.com t-nation.com
  8. Elske profilbildet ditt hansi, du ser massiv ut!!! (nohomo)

    Vis mer  
    1. xxxxx

      xxxxx

      Thanks mate! :D Det varmer! Er ghetto-workout ved badedammen som er tingen!! :D

    2. Tacodish

      Tacodish

      haha riktig :) treningsstudio e for pyser. ekte karer trene on the streets

    3. xxxxx
  9. Get ripped, or die mirin.

    Vis mer  
  10. Vurderte det selv ja.. Den progress-baren nederst bevegte seg liksom ikke så mye for hver fullførte side Men måtte jo finne ut hvor alvorlig diagnosen min var såklart
  11. Enig. Lurer på hva tattis-spørsmålet hadde med saken å gjøre egentlig..
  12. VERST??? Hva er det du prøver å fortelle meg? haha. Jeg fikk jo toppscore, best av alle!!
  13. WIN. Fikk 20 jeg... Var kanskje litt for ærlig.
  14. # du har alarm på mobilen hver "crazy wednesday" for å huske å sjekke om det er noe bra tilbud på gymgrossisten.no # du alltid har en fuktig og velduftende haug med treningsklær som ligger og tørker på baderoms-flisene. # dusjer 2-3 ganger til dagen. # drikker linfrøolje rett fra flasken uten å få brekningsfornemmelse.
  15. Haha oisann. Point taken! Takk for advarselen:)
×
×
  • Opprett ny...