Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurte på om det er noen som har noe tips til og forbedre smaken på f.eks Whey cooler sin Lemon ice tea? Får bare ned omtrent halve av de 600mL, synes ettersmaken bare blir verre og verre for hver slurk :p

Fortsetter under...

Skrevet
Kjøp en annen sort:p

hahah ja det er jo også en løsning! men jeg kjøpte ikke denne selv, var premie fra julekalenderen her på fitnessbloggen og vil jo helst ikke kaste det bort heller... :wub:

Annonse

Skrevet

sjokoladepulver funker fint med isbiter, sterk nespreso og vann , smaker nesten som ismokka! :) evnt vanilje proteinpulver da får du islatte med vaniljesmak:) pleier også å blande vaniljepulver med 2 dl frosne bær og van istavmixer, gir en deilig fluff:)

Skrevet

Har egentlig ingen tips, men vil ikke anbefale å blande Whey-80 med sjokolade, kakaopulver og litt pulverkaffe typ. espresso. Det virkelig første gangen jeg har hatt problemer med å drikke opp shaken. Var ikke godt at all :(

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...