Gå til innhold

muff

Medlemmer
  • Innlegg

    15
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av muff

  1. muff

    Matpakke?

  2. muff

    Matpakke?

    Designtorget selger også matboks med kjøleelement i lokket Maten holder seg kald og fresh i mange timer
  3. Treningssko Vannflaske Pulsbelte og klokke Kalkunfilet naturell, til etter trening Ansiktsrens Håndkle Hengelås Sokker
  4. CC med eple og kanel
  5. muff

    Dagens Glade

    klarte 5 chins :thumbsup: , + 3 med litt hjelp.. HURRA!! Klarte 0 for 1 mnd siden
  6. Dere som har gått på PSMF.. Når dietten er gjennomført, og du går tilbake til "normalt" kcal-inntak, holder du vekt/resultat?Man går vel litt opp med en gang, men så stabiliserer det seg??
  7. Mos av brokkoli, blomkål og løk. Damp, mos i stavmikser sammen med litt av vannet de har dampet over, litt chilipulver og cumin- fantastisk til ovnsbakt torsk!
  8. Den tilfører ikke-svidd eggerøre not?
  9. Kan man bruke fry light i stekepanna selv om man er på PSMF?
  10. ok, takk
  11. CC med Skyr mango/appelsin, blåbær, jordbær og valnøtter.. NAM!
  12. Vil 2 min rask gange mellom dragene være nok? Kan aldri tenke meg at jeg klarer å løpe rolig mellom dragene
  13. Må man ha aktiv pause mellom dragene? Jeg løper 4x4, men står stille ett minutt mellom. Er det helt på tryne?
×
×
  • Opprett ny...