Gå til innhold

Trening82

Medlemmer
  • Innlegg

    12
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Trening82 sine prestasjoner

  1. http://www.mobech.no/styrketrening/frivekter/vektstenger/styrkeloftutstyr-ol-stang-220-maks-270kg.html Jeg kjøpte denne og har vært forøyd med den.
  2. Prøv og tren benkpress med bena i lufta eller på benken da aktiveres brystmuskelen mer. Det er den benk varianten som tar best på bryst syns jeg.
  3. http://www.bt.no/sprek/Effektiv-trening-pa-dypt-vann-2876183.html Har du vurdert å løpe i vann. Vet om flere løpere som har benyttet denne treningsformen ved skader som har hindret dem i vanlig løping.
  4. Løping er en veldig liten del av min trenings hverdag så derfor trengte jeg ikke å reduserte løpetreningen i det hele tatt. Men brukte veldig lang tid på tøying etter hver gang. Men som sagt du må lytte til kroppen din. Ta en pause eller en roligere treningsperiode for å se om det blir bedre også øker du treningsbelastningen sakte men sikkert. Blir det verre igjen har du økt for fort.
  5. Jeg lot være å trene i en uke også trente jeg lett i flere uker. Da var det nesten borte. Da økte jeg gradvis i intensitet og mengde samtidig med MYE tøying. Kjente mindre og mindre til det og til slutt forsvant det. Men du må nesten bare prøve deg frem. Lytt til kroppen din, blir det verre har du nok mest sannsynlig trent for hardt. Blir det ikke bedre må du kontakte lege.
  6. Hadde noe som lignet. For meg føltes det ut som en muskelknute. Det gikk over med tøying og lett trening.
  7. Treningsutstyr Chr. Mobech - Tredemølle - Romaskin - Styrketrening - Kampsport ALEX GRIPPER OL-SETT GUMMI 182,5KG - Vektsett - Frivekter - STYRKE Dette vektsettet kjøpte jeg. Er veldig fornøyd med det, mye for pengene og god kvalitet.
  8. Det er for dyrt når de må hentes. Kan få 400 hvis jeg kan møte deg i Drammen.
  9. 200kr kan du få for dem.
×
×
  • Opprett ny...