Gå til innhold

Bicepsbro

Medlemmer
  • Innlegg

    948
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Bicepsbro

  1. Bosch er litt kurrant og. Liker hovedkarakteren.
  2. The night manager
  3. Jeg lider av bearders remorse. Igjen. Tok skjegget for 1 måneds tid siden. Angrer hver gang tvert! Dette var etter siste runde. 3.5 mnd.
  4. Bicepsbro

    Dagens negative

    Turboen på bilen min havarerte. Faen!
  5. Ikke rangert. Men her er noen jeg liker veldig godt. (Prøver å ikke nevne de som allerede er nevnt) Shutter Island. The Guest. Interstellar. Gladiator. Prisoners. Nightcrawler. Drive. Only god forgives. Gangs of New York.
  6. Deadwood om den ikke er nevnt tidligere.
  7. The newsroom. hadde glemt den oppi alt det andre.
  8. http://forum.fitnessbloggen.no/threads/anbefalingstråd-tv-serier.572/page-21#post-1152758 Serietråd. Holdt i live hele veien. Siste innlegg i slutten av juli.
  9. begynte også å se denne i helgen. http://www.imdb.com/title/tt3410350/ veldig veldig bra så langt.
  10. Bicepsbro

    Dagens negative

    Går an å fjerne appen...........................................
  11. Mr. Robot Kvalitet
  12. Bicepsbro

    Dagens negative

    Lønna som skulle komme idag kom ikke idag. Bra start på helga.
  13. Bicepsbro

    Dagens negative

    Folk!
  14. Jeg er så heldig at jeg får hjelpearbeiderlønn under opplæring. Hvis ikke hadde jeg aldri gått et læreløp.
  15. Taktekkerlærling. 170 i timen. 195 om 5 måneder. 220 når jeg får fagbrev.
  16. Mendes kommer ikke til å få rørt Conor engang. (Tror jeg)
  17. Skuffelsen var stor når jeg innså at agentur ikke var agent-ur. Ble også ledd ut ganske kraftig når jeg trodde han der svarte slemmingen i Star-Wars het Dark Vader.
  18. Er blitt 7 år yngre igjen når skjegget forsvant. Blir uten hår i trynet i sommer. Men starter på igjen i oktober. Tjuvstarter på movembr.
  19. Wayward pines! Starter litt slow, men det blir mer og mer fukky. Må se mer.
  20. Bicepsbro

    Dagens negative

    Døgning på gang. Vært oppe siden 14 igår. Enda 8 timer til jeg kan legge meg. Æsj!
  21. Bicepsbro

    Dagens negative

    Først glad, men negativ sekunder etterpå. Er kalt inn på "jobbintervju". Problemet er bare at de skal ikke snakke noe særlig, og ikke spørre om noen verdens ting. Det er jeg som skal holde en liten muntlig presentasjon av meg selv. Iallefall i 5-6 minutter. De skal vel sitte igjen med en følelse av at de kjenner meg på denne korte tiden. For det første, ANER jeg ikke hva jeg skal si. Jeg kan si navnet mitt liksom. Det andre store problemet mitt er ekstrem skrekk for å snakke foran andre på den måten der. Æsj!
  22. Det er helt normalt at en tatovør skisser opp det du formidler ja. Stikk innom de du har sett deg ut og snakk med de.
  23. En jeg lager i ny og ne. Bare at jeg er så dum at jeg bælmer i meg alt med en gang. Get Big-drink (Inspirert av John McCallum): Blendes i stavmikser: -100g Havregryn -6dl Lettmelk -4 scoops Proteinpulver(F.eks. Metapure Belgian Chocolate) -1 Banan -3 Egg -1 ss Peanøttsmør -50g Mandler -30g Kokosmasse -3 ss Olivenolje Næringsinnhold: 1944kcal,147,9 g protein,122,6 g karbohydrater, 93,8 g fett Drikk mesteparten til frokost, resten i løpet av dagen. Spiser du da ellers ok lunch middag og kvelds har du null problemer med å legge på deg.
×
×
  • Opprett ny...