Gå til innhold

Minni Mus

Medlemmer
  • Innlegg

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Minni Mus

  1. http://margitvea.blogspot.com/ Blogg med fokus på ekte mat og rene råvarer for barn,
  2. Tull! Proteinpulver gir mye protein pr krone. Hvis det er økonomi det står på... Jente eller gutt, jobber du for å utvikle muskelmasse, trengs protein. Inntar selv 2,5 - 3 g protein per kg kroppsvekt hver dag. Hadde ikke hatt sjans til å klare det uten proteinpulveret mitt som tilskudd.
  3. Pepperspray fås kjøpt nederst i Trondheimsveien, army shop ellernosånt. Eller så kan du jo ringe meg, så er vi to!
  4. Den likte jeg :thumbsup:
  5. Voldtekt - det er for jævlig. Hadde ikke taklet det. Jeg bor på Sofienberg i Oslo. Her har det vært gjentatte voldtekter i umiddelbar nærhet det siste året. Frykten gjør at jeg holder meg inne på kveldene. Særlig nå som det blir mørkt tidlig. Trist at det har blitt sånn her i hovedstaden. Hva skjer oppi hodet på SYKE SYKE menn som gjør slikt?! Norske eller utenlandske menn, like jævlig er det.
  6. Minni Mus

    Spill

    Var gamer chic og spilte WOW (the one and only) på høyt nerdenivå. Så begynte jeg med styrketrening... En gang nerd, alltid nerd? Føler meg uansett mye sunnere i den sjangeren jeg nerder i nå
  7. For meg er det galskap å bruke noe som helst av verdifull morgentid til annet enn soving :sleep: men dersom jeg er i det humøret og drister meg ut på en morgencardio, er det jo bare å poppe litt BCAA først Vel hjemme heller jeg nedpå en prottisshake og går og legger meg igjen ----> Ingen muskler forsvunnet :thumbsup:
  8. Dette høres ut som mitt kosthold. Ikkenoe problem :thumbsup: Melk erstatter du med soyamelk, mandelmelk, kokosmelk eller rismelk. Hvete erstatter du lett med spelt. Sukker venner du deg av med. Tro meg! Stevia er en finfin erstatning.
  9. Minni Mus

    GØY

    LATSROING :thumbsup: Har en kjærlighet for rygg om dagen, og denne er deilig! http://fitnessbloggen.no/ovelser/latsroing/
  10. Positivt i form av at Silje Mariela oppfordrer jenter til å få æssen sin inn på styrkerommet, dvs løfte vekter, kjøre knebøy og mark osv. Det er bra med motivatorer i den retningen!! Klart opplegget forsøker å apellere til jenter med sin rosa logo og lovord om at "følger du dette opplegget, vil du se bra ut naken", "Slik får du figuren gutta snur seg etter " osv. Sikkert kjempebra for jenter som trenger motivasjon og input. Og de er det mange av.
  11. Tattiser kan være kjempetøft, men man må liksom være "typen" til å ha det synes jeg. Veldig sexy sammen med en porsjon muskler Men det passer ikke på meg...
×
×
  • Opprett ny...