Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

følger dette programet nå

mandag: bryst og biceps

benkpress

skrå hantel flyes

sittende armcurl med manualer i skråbenk

stående armcurl med ez stang

en arms isolasjons curl i kabel

onsdag: skuldre og triceps

skulderpress i smith maskin

sidehev med manualer

sidehev i kabel

framoverlent sidehev for bakside skulder

framoverlent sidehev i kabel for bakside skulder

nedpress

franskpress

en arms nedpress med omvendt grep(håndflaten vendt oppover)

fredag: bein og rygg

markløft

nedtrekk

pullover

stående stangroing

sittende roing i kabel med omvendt grep(håndflaten vendt oppover)

shrugs

Fortsetter under...

Skrevet
Og det du lurer på er?:)

lurer ikke på noe egentlig, ville bare publisere trenings programet.

Skrevet
lurer ikke på noe egentlig, ville bare publisere trenings programet.

kanskje jeg publiserte d under feil plass

Skrevet

Det pleier vanligvis å ligge noe bak å publisere treningsopplegget sitt, f.eks ønske om vurdering fra mer erfarne løftere, lyst til å vise frem hva en gjør/har gjort for å få bra resultater, gi innblikk i spesielle idretter etc.

Hvor ble knebøy av?

  • 2 uker senere...

Annonse

Skrevet
I løpet av en uke der du skal trene deg gjennom hele kroppen, så finner du bare plass til en eneste øvelse som involvere underdelen av kroppen - markløft? ;)

ja stemmer d. jeg opplevde å knekke armen mens jeg holdt på med knebøy. derfor kuttet jeg d ut, eller har vel ikke helt turt å trene d. d er mulig jeg starter å trene knebøy igjen litt etterhvert. etter jul skifter jeg treningsprogram og da blir det nok knebøy.

Skrevet
Det pleier vanligvis å ligge noe bak å publisere treningsopplegget sitt, f.eks ønske om vurdering fra mer erfarne løftere, lyst til å vise frem hva en gjør/har gjort for å få bra resultater, gi innblikk i spesielle idretter etc.

Hvor ble knebøy av?

jeg knakk faktisk armen da jeg holdt på med knebøy. derfor har jeg kuttet det ut, har vel ikke helt turt å trene det heller. men etter jul har jeg planer om å skifte treningsprogram. da blir det nok knebøy på meg. to ganger i uka faktisk tror jeg(husker ikke helt. har ikke programmet foran meg). men jeg kommer ikke til å kjøre tung knebøy i hvert fall ikke med det første

Skrevet
How?

d er jeg ikke helt sikker på. mulig jeg har lagt press på stanga(presset den oppover) med armene mens jeg gjorde løftet. husker bare at det smalt. forstod ikke hva som smalt, men da jeg satte stanga på plass og gikk vekk fra den, så falt bare armen ned og roterte rundt sin egen akse og jeg kunne ikke bevege den, så da gikk det opp for meg at det var nok armen som knakk. :o

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...