Gå til innhold

Oliver92

Medlemmer
  • Innlegg

    12
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Oliver92

  1. Kommer jo helt an på hvilket formål du trener for. Hvis du på ingen måte "behøver" kondisjonstrening fordi du driver med visse aktiviteter der det gjelder, så ser jeg ingen grunn til å trene det heller. Siden du selv skriver at du liker styrketrening best, er dette en mer effektivt treningsmetode for å bli FIT enn det effekten av kondisjonstrening har (etter en viss tid)
  2. Har faktisk vært litt mer ute å kjøre på det området enn hva jeg vanligvis er ellers. Det serveres usunne ting i bøtter og spann, og topper det hele med et påskeegg. Valgte å sluke det med en gang, så jeg slipper å tenke noe mer på det! Har jo sunnhetsdilla for tiden
  3. Gode vaner, hmmmm...
  4. Jaja, enda en god grunn til å gå ned i vekt da! Man kan jo forsåvidt skylde seg selv, men samtidig har jo alle rett på sete og setebelte..... Husker den gangen jeg satt på TimesExpressen til Oslo, da ble jeg nesten flatklemt da en kom og skviste seg inn på setet ved siden av meg. Er ikke bare greit å være svær, verken for den ene eller andre
  5. Det er helt klart den lille justeringen du trenger, ligger/lå i treningsprogrammet. Man bør selvsagt unngå å trene de samme muskelgruppene to dager på rad, slik at de rekker å bygge seg opp skikkelig, før du bryter de ned igjen (og ikke får optimal muskelvekst), slik du gjorde. Bra du har fått greie på det! Med formål å gå opp i vekt, synes jeg i grunn det virker litt rart, dersom inntaket ditt er på 3023 cal. som overstiger det anbefalte inntaket. Over hvor lang tid har du hatt dette inntaket? Jeg tror uansett at ditt hovedfokus ligger i treningsprogrammet, og hvis det kun er en liten stund siden du endret på det, så vil det selvsagt gå en liten stund før du merker endring på kroppen! Jeg trener annenhver dag, og både jeg og muskelmassen min har vokst masse på 2 mnd'er (fra å være en strek)
×
×
  • Opprett ny...