Gå til innhold

Ragnarok

Medlemmer
  • Innlegg

    16
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ragnarok

  1. this is just to much information for me to handle 22.35 xD lol Flere bicepser :/ Damn I hate latin
  2. Ragnarok

    Tips til mat?

    Hjemme oss meg går det så og si i det samme og mye posemat og eg lurte på om dere hadde noen sunne tips til god mat Nevner noen foreksempel lasange hva grønnsaker kan eg ha til den lasangen. Liksom hva som passer til lasangen. Noen Ider?
  3. Takk, de kunne jo bare sakt Biceps & Triceps (De som brukte de ordene)
  4. Litt usikker på om dette er rette tråden :/ , men hvor eller hva er armbøyerne og armstrekkerne xD?
  5. Ho e mer mann en meg -.- ----> TO THA GYM!
  6. var vel mer det at eg holdt stanga feil. Låg merke til at stangen var merket hvor man skulle holde den. Når eg plaserte hendene mine der gjekk det mye bedre.
  7. Er det mulig og bygge opp treningsprogrammet slik at man bygger muskler, men også blir sterkere? Vet at knebøy, markløft & benkpress gir deg begge deler, men er det ikke flere øvelser som gjør det? Hvor mangen reps og serier skal man ha for å bygge muskler og bli sterkere med hjelp av de øvelsene eg nevnte.
  8. Er ikke chinups slik at man drar seg opp nett som pullups bare anderledes? (I have no idea)
  9. Takk for svar guys ^^ Trener med vekter no og tenkte og legge inn knebøy, markløft og benkpress for og trene alt eg ikke trener med de øvelsene eg pleier og gjøre. I det programmet eg har er bare for Biceps, underarm, Triceps, mage, bryst og noen deler av rygg. Så hadde tenkt og legge inn disse øvelsene for resten. Men hva vil dere anbefalle når det gjeller reps og serier som vil gi best resultat uten og ødelegge noe
  10. Ragnarok

    Benkpress

    Hey, på torsdag begynnte eg å trene på treningsenteret her ute kvar eg bur og ville prøve meg på benkpress. Er da 15 år og ca 166 høg og tok no på 40kg + stange som veg 20kg noe eg forstod var ekstremt dumt Så prøvde med totalt 30 noe eg heller ikke greide, har normalt sett greid og løfte 40kg men selve stangen er nesten dobbel så stor som eg er. Noen tips til hvordan man gjør det? Problemet mitt er at eg ikke greier og balansere stangen
  11. Hey, er det slik at man trener både styrke og bygger muskler av å utføre knebøy, markløft & benkpress? Trener man biceps, underarmen & triceps av benkpress?
  12. Er 15 år, 166cm høg og veier 69kg
  13. Bli stor Få muskler og bli sterkere
  14. Kunne trengt litt hjelp til å få i meg alle proteiner, vitaminer, kcal og karbohydrater eg trennger gjennom ein dag.
  15. Hey, eg er 15 å leste på gymgrossisten at man måtte ha ein god del proteiner kvar 3time stemmer det? Og hvor mye karbohydrater trenger eg etter trening eller iløpet av ein dag?
×
×
  • Opprett ny...