Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har søkt litt rundt, men ikke funnet noe. Sett noen nevner Oslo atletklubb, er denne fremdeles aktiv? Noen andre klubber? Driver å lærer meg litt rykk og støt nå, men skulle gjerne lært fra noen som kan det skikkelig..

Fortsetter under...

Skrevet

takk for svar! Prøvd å sende mail til dem nå, får se om noen svarer...Trist at det er ganske dødt på vektløfter fronten her i oslo. Alle driver jo med styrkeløft.

Skrevet

Det er en liten gruppe som prøver å starte vektløfterklubb under OSI (Oslo studentidrett) om dagen! Hvis man er student så er jo det en mulighet, men foreløpig er det ikke noe mer enn en facebookgruppe hvor det legges ut videoer og avtales fellestrening.

gruppa heter OSI vektløfting

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...