Gå til innhold

Ned60kg

Medlemmer
  • Innlegg

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Ned60kg sine prestasjoner

  1. okei skal du betale selv, eller får du det dekt ?
  2. har meldt meg inn i vektklubben:) Har bare hatt gallesteinanfall, ikke noe annet enda wow, gratulerer newbody2014! Men kan jeg spørre hvordan det er med overflødig hud i nå? takk for svar
  3. det skal jeg absolutt prøve
  4. aldri smakt cottage cheese, må kanskje teste det ut skal prøve å skrive en ny "meny" takk for tips
  5. nei, e smør, salat skinke og agurk på. eller ost.
  6. spis knekkebrød (havre) med salat, og agurk, av og til skinke (kyllingfilet) drikker nokashake til mellommåltid, spiser knekkebrød igjen til lunsj, spiser kylling, eller kjøtt med salat eller grønnsaker til middag, grønnsakssuppe/mos, mellom, og knekkebrød til kvelds. Spiser en banan eller eple om jeg er sulten ellers ila dagen.. Jeg aner ikke hvordan jeg skal spise, for jeg prøver å legge bort kjedespisingen..
  7. okei, har spist min. hver 3 time, men klarer ikke spise 2000 kcal om dagen ? er det ikke bra om jeg bare spiser 1500 dagen ?
  8. teller kalorier for å vite ca hvor mye jeg skal spise, fordi jeg blir ikke mett etter 1 knekkebrød, og syns ikke det er rett å gå sulten, til lunsj, for så å ikke bli mett da heller, så for å ha kontroll må jeg ha en plan om hva jeg skal spise, dag for dag. værtfall til å begynne med Viljestyrke nok til IKKE å spise ordentlig mat Klarer ikke slanke meg på shake f.eks. da legger jeg meg på 2000 kcal
  9. Takk for svar! Har gått veldig fint å holde kaloriene nede, siden jeg ikke er av den typen som spiser burger hver dag, men den typen som bare har spist 1 stort måltid dagen, så det verste er å spise hele tiden men ser for meg å bli mer sulten når forbrenningen er kommet igang. Skal ikke ha kickstart, skal venne meg til livsstilendring, har ikke viljestyrke nok til å ikke spise ordentlig mat. Har hund så skal satse på småturer før treningsstudio, så hunden får det den trenger før jeg er tom for energi. Hvor mange kalorier bør jeg spise dagen da? tenker å gå ned 1 kg uka
  10. hei! ja som overskriften sier så er jeg sykelig overvektig (170 høy, og 132 kg. og en bmi på 47 +-) så nå har jeg tatt tak i problemet men aner ikke hvor jeg skal starte :/ har installert shapeup app på mobilen, spiser sunt, og ofte. Ifølge shapeup skal jeg spise 3846 og så langt idag har jeg spist 1365, og har vært mett hele dagen skal jeg alikevell spise mere ? spiste 2 knekkebrød(havre) med kyllingfilet skinke, salat og agurk både til frokost og lunsj, med 2,5 dl skummet melk. så spiste jeg en banan, og siden middagen blir sen så spiste jeg en skål grønnsakssuppe,sammen med et glass eple juice. er det bra å holde seg under ? eller må jeg spise så mange kalorier? har ikke begynt å trene men det er fordi jeg er redd for leddene mine. trenger virkelig hjelp!
×
×
  • Opprett ny...