Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg løper ca. 2 dager i uken, men før pleide jeg 4 ganger i uken og vil egentlig gjerne tilbake til det. Men står det i veien for muskelvekst?

Fortsetter under...

Skrevet

Hvis du løper så mye at du blir så sliten at du ikke orker å yte skikkelig på styrketrening,ja så kan det fint tenkes at det kan negativt påvirke muskelvekst.

Hvis du trener både løping og styrke på samme dag, så vil du som regel få mest ut av den treningen du gjør først.

Skrevet

Om du løper mye så vil dette kunne ha negativ effekt på muskelvekst om du løper før/etter stryketreningen. Optimalt sett bør du holde løpetreningen til dager utenom styrketrening.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...