Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er hjemme i kveld og har lyst til å lage mat. Er veldig lat om morgenen, og tenkte at jeg kunne bruke ettermiddagen på å lage lunsj jeg kan fryse ned og ta opp av frysen og ha med på skolen. Har tilgang til mikrobølgeovn.

Lunsjen bør ligge på ihvertfall over 400 kcal og gjøre meg mett frem til middag (fra 11:00-16:00), så jeg er ikke så keen på å steke og fryse ned 1600 gram kyllingfilet for en uke. Lei av å ha med triste brødskiver med svett ost og gammel leverpostei. Noen tips?

Fortsetter under...

Skrevet

Pizza kan også lages som snurringer, da kan du enkelt at opp så mange du trenger for en dag, og de er som regel ting før lunsjtid. Evt gryteretter, ferdig med ris eller pasta eller hva du enn vil ha :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...