Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Jester
Skrevet

Det tror jeg varierer like mye som hvor mange medlemmer vi har og hvordan dagen deres er. Men:

1) Om dette ikke er hver dag kan man helt fint dra på Mc Donalds, ta seg et pizzastykke eller noe. Det gjør ingenting, en og annen gang. Livsstil handler ikke om å leve i en anstrengt boble, men å balansere det meste i moderasjon.

2) Om man fortsatt ønsker å velge et sunnere alternativ så finnes det jo nok av butikker som både har salatbar og varmdisk med kylling, koteletter, fiskekaker m.m

3) Skyr + Tine yt + frukt (ikke akkurat middag, men ofte som lunsj på farten)

Skrevet

ferskdisken, eller en pakke eller to med kjøttpålegg som f.eks roastbiff. men det er veldig veldig sjelden det ikke er tid til å f.eks lage seg en omelett.

stekt egg og en boks med bønner tar få minutter.

Skrevet

Mat som ikke trenger tilberedning som tunfisk på boks, fersk spinat, cherrytomater, avaocado.

Knasker riskaker om jeg ikke gidder å koke ris.

På dagtid (følger biorytmedietten): røkelaks i lompe. Epler og peanøttsmør/nøtter, proteinshake med kokosmelk. Makrell i tomat rett fra boksen med en gulrot. Sashimi av salmalaks.

Skrevet

Hvor ofte er det man ikke har 5 minutt til å lage et kjapt måltid?

På 5 minutt kan man lage:

Wok med kylling/finnbiff/hval/scampi/... og grønnsaker (risen bør helst være ferdig først, men den lager seg selv i riskoker)

Omelett

Pizza om du har ferdig bunn i frysen

Verdens beste ostesmørbrød (brød, salami, tomat, brie og pesto :hungry: )

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...