Gå til innhold

marh89

Medlemmer
  • Innlegg

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om marh89

  • Bursdag 20. juli 1989

marh89 sine prestasjoner

  1. Takk for svar da er det egentlig bare kjøtt (kylling, fisk) jeg kan spise "mye" av altså...?
  2. Okei, så bra! Det gjorde saken litt lettere Jeg ligger forresten på ca. 1000 kalorier til dagen, vet du om det er for mye/lite?
  3. Kjempe fin forandring! Noe sånt håper jeg også på når det er sagt, jeg bruker diett.no til å regne ut næringsinnholdet i løpet av psmf dietten, men sliter med å ha så lite fett og så mye protein som er anbefalt. Bare det å ta fiskeolje gjør jo at antall g. fett skyter til værs. Har lest et sted at man helst bør ligge under 20g. på både fett og karbo.. Noen tips?
  4. Hei! Henger meg på her om jeg får lov? Etter å ha studert i utlandet har det resultert i 9 (!!) kg ekstra det siste halve året. Jeg klarer ikke komme inn i rutinene mine her hjemme igjen, og trenger en motivasjonsboost. Etter å ha lest mye opp og ned og i mente om psmf har jeg funnet ut at jeg skal prøve meg på det Sånn, nå har jeg sagt det til dere, og kan derfor ikke jukse..
×
×
  • Opprett ny...