Dette blir for dumt. Alle disse "symptomene på bol" kan alle få. Har du aldri trent til du spyr, så har du aldri testet grensene dine. Humørsvigninger kan alle få, og det er ihvertfall ikke rart at hodet reagerer når kroppen presses så ekstremt. 6000 kalorier er heller ikke så ekstremt. Profesjonelle svømmere, som regelmessig doptestes, må tidvis spise 10 000 kalorier.
Det jeg tror folk ikke forstår er det vanvittige teamet som står bak. Man klarer ikke å forstå hvordan en person kan få så stor framgang når en selv øker så mange ganger saktere. Men det er omtrent ingen av oss som får kombinasjonen av perfekt tilrettelagt trening med supercoach, egen kokk til å lage perfekt sammensatt mat til å spise nøyaktig når du trenger det, og muligheten til å unngå å gjøre andre ting når du må fokusere på treningen.
Det jeg ikke skjønner derimot, er hvorfor noen bryr seg. Hva han har eller ikke har gjort vil jo ikke på noen måte påvirke deg. Hvorfor ikke fokusere på den situasjonen man er i selv, og utnytte den maksimalt?