Gå til innhold

StefanH

Medlemmer
  • Innlegg

    94
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

StefanH sine prestasjoner

  1. 3 pannekaker med bacon og en proteinshake.
  2. Treningslista - Slank deg, din feite faen! Har en bråte med andre lister, men på senteret går det stort sett i denne, og en og annen metalliste.
  3. Makspulsen ligger på rundt 187-189. Skal ringe Dr. Dyregod og høre hva hun sier.
  4. Under gårdagens Squash-økt skjedde det noe mindre hyggelig. Pulsen gikk gjennom taket, bokstavelig talt. Vi hadde spilt en halvtime, og tok en drikkepause på et minutt eller to. Da vi startet opp igjen gikk pulsen bananas (227!) og holdt seg der i noen minutter. Satt meg ned, ble litt ør og susete, drakk litt vann, og hvilte litt. Plutselig var pulsen nede i 120 igjen.. Eh, wth? Jeg har tidligere hatt problemer med pulsbeltet, med korte spikes eller dropps, men dette var i aller høyeste grad reelt. Jeg merket det godt for å si det sånn. Heldigvis logger jeg puls under trening, så hele greia kan sees her: Sports Tracker For opplysningens skyld kan det legges til at jeg har gått på PSMF i 2 måneder og trener styrke tre ganger i uken. Noen som har forklaring på hva i alle dager det var? Det var litt skummelt, må innrømme det!
  5. Min kake til deg: Hehe
  6. Hurra for deg som fyller ditt år.... minimjau | Fitnessbloggen Forum
  7. Selger fett, billig! :)

    Vis mer  
  8. Nå er jeg ingen ekspert på bunad, og det er mulig det stemmer for noen få mannsbunader. Men generelt sett er bunad for kvinner dyrere enn de til menn, da de for det første har mye mer sølv, men også mer broderi, detaljer og tilbehør
  9. Hmm... ja der sier du noe
  10. [ATTACH]31208[/ATTACH] Fikk ikke tatt bilder i dag, hadde æren av å stå i kiosken på skolen... Burde fått utlevert valium før vakta. Litt stress ja Så legger ved et 2 år gammel bilde, eneste forskjellen er mindre hår og fett
×
×
  • Opprett ny...