Gå til innhold

Kjell M

Medlemmer
  • Innlegg

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Kjell M

  1. Jeg bruker sous vide mye. Noen som har erfaring med begge som vil anbefale crockpot vs sous vide?
  2. Viktig at plomberigen skjer før neste forfall/opprettelse av tv- lisensen. Hvis ikke krever de betaling for hele året. Mener å ha hørt noen krangle seg til halvår, men ville ikke måttet krangle med de der. Gjør heller som han fra Bodø(?) som leverte avgiften i 50-øringer.
  3. Beste oppsett er projektor eller plombert tv koblet til pc. Hvis du da ikke må ha veldig mange kanaler. Netflix + NRK nett-tv gir mye. Og evt streaming av tv2. Tv'en kan plomberes, og det skal ikke koste mer enn 400-500 kr de fleste steder der de gjør det.
  4. Kjell M

    Slett

    Jefit er den beste appen jeg har vært borti. Godt system for reps og hele tiden oversikt over progresjon og 1rm. Kan brukes som loggbok og har innebygd omtrent alt av øvelser med illustrasjoner. Med unntak av slyngeøvelser. Gratisversjonen fungerer greit, og fullversjon koster ca 35.
  5. Fikk introduksjontilbud med 4 timer for 1600. Fungerte bra, men jeg tror prisen er litt høyere til vanlig.
  6. 3 skiver, en banan, 1 skål havregryn med melk, to hamburgere,3 gulrøtter.
×
×
  • Opprett ny...