Gå til innhold

Ninimin

Medlemmer
  • Innlegg

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ninimin

  1. Takk for svar Da fortsetter jeg som jeg har startet.
  2. Hei. Jeg er i gang med en livsstilsendring, og lurer på om noen vil ta seg bryet og se hva jeg bør ligge på i kcal pr dag? Nåværende vekt 103 kg Jeg er 164 cm høy Ja, på tide med en endring. Målet er ca 25 kg nedgang. Jeg har hjelp til å legge opp treningen, 3-4 økter pr uke. Både styrke og cardio. Men, min hjelp, som jobber som PT har bedt meg ligge på ca 2000 kcal pr dag. Alle andre steder jeg har vært registrert, har jeg fått "utdelt" ca 1500 kcal. Jeg er bare litt engstelig for at jeg spiser for mye. (Føler meg bedre da... Med riktig mat og i gang med trening) Så, er det noen som har en mening å dele? Takknemlig hilsen "stor mamma som vil bli mindre"
  3. Takk for tilbakemeldinger. Har faktisk ikke økt matbudsjettet ved å kjøpe Herbalifeprodukter. Produktene erstatter jo noe annet. Mindre snacks, brus og usunn mat. Føler heller at jeg har litt mer å rutte med. Har mer kontroll over inntaket, og mindre søtbhov. Vet jo såklart at jeg heller burde spise mat, men jeg har så lett for å skli ut med snacks og annet dritt. Har heller ingen planer om å leve på Shake for evig, selv om det nok kan erstatte frokosten en lang periode. Skal også sies at jeg har mer enn 30 kg som skal bort, og føler at jeg trenger noe som gir en god og effektiv start. Enig med deg Win, proteinbarene er supergode. Spesielt begeistret for den med sitron. Takk igjen for tilbakemeldinger.
  4. Hei Lurer på om det er noen her som har erfaring med Herbalife som måltidserstatter? Jeg har i en periode nå erstattet frokosten med en shake, blandet med 1 frukt og Herbalife proteinpulver. Og jeg erstatter også noen av lunsjene mine med det samme. Brød er et rent sagt helvete for magen min, og jeg føler at denne shaken gir meg det jeg trenger. Jeg har ingen energitap hittil, og kan fint trene som vanlig. Bruker også Herbalife proteinbarer som mellommåltid (1 gang pr dag) og til kveldskosen. Max 2 proteinbarer pr dag, da de trigger søtsuget mitt noe. I de 3-4 ukene jeg nå har brukt dette, har jeg gått ned noe i vekt og noen cm. Ligger på ca 1500-1700 kcal pr dag. Takknemlig om noen kan svare på om dette er lurt og fortsette med.
×
×
  • Opprett ny...