Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Heisann,

har begynt de siste dagene å ta kreatin sammen med proteinpulver. Bruker kreatin monohydrat fra North Nutrition. Merker at jeg blir sliten av kreatin forbruket. Noen andre som har opplevd at de blir slitne av kreatin?(proteinpulver har jeg tatt lenge nå). Vet noen eventuelt hva det kommer av? Høy dose kanskje? Eller er det merket North Nutrition?

Takker og bukker for svar :)

 

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Fortsetter under...

Sannsynligvis er det helt urelatert. Om det er noen sammenheng, kan det være du drikker for lite vann. Kreatin binder en del væske, og om du drikker for lite kan du føle deg litt slapp.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå

×

Viktig informasjon

Vi benytter cookies til analyseformål, tilpasning av innhold og annonser og for å videreutvikle våre tjenester. Les mer her