-
Innholdsteller
217 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Om lillefrøken
-
Rang
Medlem
Nylige profilbesøk
Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: Fete rutiner på gymmet
-
M. B. reagerte på et innlegg i et emne: Hva spiste du til middag idag-tråden
-
Darach_Ùr reagerte på et innlegg i et emne: Hva spiste du til middag idag-tråden
-
Hvis jeg har tomatpure på ostesmørbrød kalles jeg det pizzatoast
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: Hva spiste du til middag idag-tråden
-
Er det noen som har noen smarte tips til mat som går kjapt og lagt, og som er sunne? Jeg ligger hjemme med nyoperert fot, så jeg kan ikke stå så lenge av gangen. Så maten må enten lage seg selv, eller være kjempe rask og lage. Jeg har null matlyst (blir jo ikke sulten av å ligge hele dagen) og null ideer til mat, så blir til at jeg spise bare drittmat og godis.
-
SixpackJegeren reagerte på et innlegg i et emne: Tannbleking?
-
Smilalab er gull! Finnes to type strips. Smilelab S Strips som er en behandling (15 eller 16 strips) som gir langvarig resultat. Og Smilelab flash gir et kortvarig resultat, du skal bruke en blekestrip før du skal noe spesielt, resultatet varte ca en uke på meg. Hvis målet er langvarig resultat ville jeg gått for den første! Resultatet varte i godt over et år på meg (jeg snuser og drikker myyyye kaffe, så om du ikke gjør det vil det nok vare enda lenger)
-
Ok, da blir det besøk til bodypower
-
googlet litt og fant ut at de selger i sverige! bare å komme seg til svinesund da
-
Har du en link?
-
Er det noen som vet om et laktosefritt proteinpulver som faktisk smaker godt? Har prøvd to ulike soyaprotein, som begge smaker dritt Fint om det ikke koster en månedslønn for 1 kg også
-
Suppen blir forresten ganske tykk, så hvis man liker suppen tynn er det bare å tilsette litt mer vann
-
Tomatsuppe til to småspiste eller en sulten person: 2 fedd hvitløk og en sjarlottløk hakkes og surres i smør i en gryte. Tilsett 1 ss tomatpurre og bland det sammen. Tilsett i boks hakkede tomater, 2 dl vann og en buljongterning (jeg bruker grønnsaksbuljong). La det koke i 5 min ca og stavmiks det. Jeg pleier å ha i fullkornspasta og revet ost på toppen Lite tips når det gjelder supper: ikke bruk blender til å blande sammen varm væske - har hørt om tilfeller hvor blenderbeholderen sprekker og man ender med store brannskader. Så jeg bruker alltid stavmikser
-
Noen som vet om det er noen ingredienser i denne som evt kan gjøre at den ikke kommer gjennom tollen? http://www.iherb.com/Natrol-AcaiBerry-Diet-Acai-Green-Tea-Super-Foods-60-Fast-Capsules/21475#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=acai&rc=632&sr=null&ic=1
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: Hvordan få kjæresten til å slutte
-
Andy reagerte på et innlegg i et emne: Trenger deg til en kjapp undersøkelse, hvis du beveger deg ute om kvelden
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: Tråden for dumme spørsmål!
-
Jeg har lyst til å komme i kontakt med en coach online som kan sette opp kosthold og treningsprogram for meg. Jeg er selv utdannet ernæringsfysiolog, og har god peiling på trening, men trenger et lite tupp i ræva, og det er lettere om jeg får et ferdig program jeg skal følge, så slipper jeg å tenke selv Er det noen som har tips til meg om en god online coach?
-
Trenger deg til en kjapp undersøkelse, hvis du beveger deg ute om kvelden
lillefrøken svarte på Andy sitt emne i Off topic
Done! Hold oss oppdatert på hvordan prosektet går -
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: Bilder som får deg til å roflmao :) (GTFIH for luulz) (PICS)
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: For tynn?
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: For tynn?
-
lillefrøken reagerte på et innlegg i et emne: har dette hendt deg?
-
Det har kommet laktosefri fetaost nå kjøpte det på rema 1000 (tror jeg) for ikke lenge siden
-
Dytter denne opp jeg Er det noen som trener på Vida Fitness på Råholt?