-
Innholdsteller
1 631 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
-
Dager vunnet
1
Smoit vant dagen sist 26. september 2011
Smoit hadde mest likt innhold!
Om Smoit
-
Rang
Fitnessblogger
- Bursdag 14. des. 1993
Nylige profilbesøk
Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.
-
Oldman reagerte på et innlegg i et emne: Skryt litt! Hvilket løft er du mest stolt av?
-
Alf reagerte på et innlegg i et emne: Hva hører du på NÅ?
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Bilder som får deg til å roflmao :) (GTFIH for luulz) (PICS)
-
CamillaO reagerte på et innlegg i et emne: Det dummeste du har hørt..
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Kjetils Bøse Burgerlaboratorium™
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Kjetils Bøse Burgerlaboratorium™
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Tor reagerte på et innlegg i et emne: Treningsformer som forbrenner lite fett
-
Du er en klok mann du, Tor Får bare unngå å trene for mye i første omgang i hvert fall
-
Hei folkens! Visste ikke helt hvor jeg skulle opprette denne tråden, så det ble her. Jeg lurer veldig på nettopp det som står i tittelen; hvilke treningsformer forbrenner lite fett? Fins det, eller er det generelt bare å spise mer enn det man forbrenner? Veier nok litt for lite, men vil jo fortsatt holde meg i form og være fysisk aktiv.
-
tinas_stil reagerte på et innlegg i et emne: Bilder som får deg til å roflmao :) (GTFIH for luulz) (PICS)
-
Nå er det lenge siden jeg har trent både utholdenhet og styrke, fordi jeg har trent for tungt, og dermed fått skader. Har også prøvd kroppsvekttrening ala L-seat og lignende, men det gjorde at jeg fikk vondt i skuldrene mine. Skulle egentlig tro at kroppen min ikke tåler belastning mtp at jeg har hatt jumpers knee, som av og til kommer litt tilbake og beinhinnebetennelse, samt skuldre som hopper ut av ledd nå og da. I tillegg så har jeg astma. Så hvis det er noen der ute som har litt peiling på sånt som kan komme med forslag til hvordan jeg kan starte, så hadde jeg blitt veldig glad! Målet mit
-
rusapåendorfiner reagerte på et innlegg i et emne: Det dummeste du har hørt..
-
Hvis du bare har på den minste vekta og tar 30 reps så blir det ikke økt belastning. Da bygger du opp grunnstyrken i leggene skal jeg tro fysioterapauten min. Han forklarte betennelsen som at det var for høy belastning på for svake legger, så da må man begynne veldig forsiktig. Det tok et par måneder i mitt tilfelle, men det er jo veldig individuelt.
-
Tåhev kurerte min betennelse Myye tåhev.... Mange reps og litt mindre kilo
-
Trener ikke noe styrke fra før. Så har ikke noe typisk "treningskosthold". Har ikke greie på hvor mye proteiner, karbs og fett jeg får i meg i løpet av en dag, jeg sørger bare for at jeg blir mett og spiser relativt sunne ting. Vil du si karbs i form av feks pasta, poteter og ris til middag? Spiser ganske mye ris i hvert fall
-
Prøvde å leite gjennom tidligere innlegg, men kunne ikke finne svaret jeg letet etter, så da spør jeg bare nå. Jeg har begynt å ro litt, sånn 2-3 ganger i uka, og varierer mellom intervaller og "langkjøring" på rundt 5000m. Men jeg vil ikke ned i vekt. Jeg gjør dette fordi jeg har astma og trenger å trene utholdenhet for å ikke ende opp med kols og sånne gøye ting, og roing er noe jeg trives med. Jeg er ikke interessert i å legge om kostholdet mitt og drive med måling og sånt, det funker ikke for min del. Jeg ønsker bare noen tips til hva jeg kan spise mer av for å unngå å gå ned i vekt
-
Smoit reagerte på et innlegg i et emne: Tatoveringer
-
Jaja, bedre med mye enn lite da
-
Nice Vet du om priser der eller?
-
Sitter og ser på bilder nå, og det han gjør er utvilsomt rått! Blir nok en tur dit etterhvert
-
Alright, takk Kanskje jeg skal vurdere Evolution da, så ut som rosene dine var veldig fine i hvert fall Greit for en fattig student med litt rimeligere priser.
-
Har litt å velge i altså Har du noe greie på ventetid, timepriser og sånt?