-
Innholdsteller
387 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Om Tryggis
-
Rang
Avansert medlem
- Bursdag 09. april 1991
Converted
- Loggbok
-
Facebook
TryggisTryggestad
Nylige profilbesøk
Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.
-
CamillaO reagerte på et innlegg i et emne: Fete rutiner på gymmet
-
rosielle reagerte på et innlegg i et emne: Fete rutiner på gymmet
-
Tryggis reagerte på et innlegg i et emne: Svenskehandel!
-
Heihei! Jeg har nettopp flyttet inn i ny leilighet og skal fylle opp kombiskapet og skapene generelt med matvarer og tilskudd, generelt for en sunn livsstil, men også for å bygge på meg kvalitet. Skal da på en taktisk svenskehandel og lurer på om noen har tips og triks på hvilke merker og varer jeg bør se etter med riktig godt innhold. God helg!
-
Følelsen min går ærlig talt på å være i ett ungdommelig miljø, reise litt og jobbe med kunder som verdisetter det en montører klarer (ikke skal klare). Men igjen, fristende å kunne jobbe med litt dyrere utstyr enn vanlig. Også er jeg usikker på hvor mye skatting det går på en firmabil?
-
Jeg skal velge jobb, og har lite lyst å fortelle navn grunnet aner jo ikke hvem som er på forumet. Men hvem ville du valgt viss du kunne (der ene siden er det ene valget og omvendt): -Ingen skatting av firmabil / skatting -5kr mer i lønn / mindre -Faste arbeidstider uten mulighet for overtid / mulighet for overtid -Dyre produkter til installasjon og rike kunder / Ola Nordmann -Fast arbeidsstrøk / muligheten for reising -Rutinerte montører / ungdommelig arbeidsplass ..og jeg klarer ikke velge xD noen som har argumenter for eller imot ?
-
Audi a3 -04mod 1,6 selges. For mer info kan du hyppig nå meg på både pm, mobil (95867734) eller epost ([email protected]). Gi ett bud, så tar vi det derifra:)
-
De andre soldatene tok min del av kveldsvasken slik jeg fikk fullført treningen. Da snakker vi folk som forstår hvor mye treningen betyr for meg:LOL:
-
Hva spiste du til frokost i dag-tråden
Tryggis svarte på Marita sitt emne i Matlaging og oppskrifter
Bananproteinpulver, banan, melk, havre og cc i en blender = banankaker!! -
Klassisk musikk, og ELVIS!! 0TQ19yDGBWTE7rEMXLtkRO ingen slår kongen!
-
Når det runger over anlegget: SIVIL BRANNMELDING.. litt drøy kanskje, men jobb er det som gjør meg glad:rolleyes: samt når gutta skriker og motiverer på gymmet uanmeldt, får en ekstra futt av slikt(y)
-
AAAAAAAw yeah, this shit for real!
-
Hva spiste du til frokost i dag-tråden
Tryggis svarte på Marita sitt emne i Matlaging og oppskrifter
ca50gr'ish økologisk havre og 6kokte egg! -
Jeg kan tåle mye (sett bort fra all black og kjedesamlinger som ligner mer på en kjedekollisjon), men når jeg ser damer med baggy tynne fluffy kjolebukser.. det er for drøyt
-
Jeg kan følge opp med enda en jeg:D pannekake > ett godt lag med skinke > ost > klissete jordbærsyltetøy > og selvsagt peanuttsmør! Farlig godt!!!